Smalkių detektoriai

CO signalizacijos yra gana nebrangios, tačiau geros kokybės įrenginys kainuos apie 240Lt. Svarbu, kad pasirinktumėte tokį įrenginį, kuris tinkamai atliktų savo funkcijas ir būtų tokių savybių:

  • Oficialiai patvirtintas pagal EN 50291:2001 – tai buitinių CO signalizacijų Europos standartas. Tai reiškia, kad CO signalizacija pagaminta pagal aukščiausią standartą ir gali efektyviai aptikti CO.
  • Įrenginys turi skleisti garsinį signalą; jei tokio įtaiso nėra, įrenginys negalės perspėti jūsų ir jūsų šeimos narių apie pasklidusias dujas, kai miegate. Tai reiškia, kad jums netinkami juodi taškai (mažyčiai įrenginiai, kuriuose yra oranžinės spalvos katalizatorius, reaguojantis į CO ir patamsėjantis pasklidus dujoms), nes jie neskleidžia garso ir gali patamsėti nuo buityje atsirandančių ir naudojamų chemikalų, pvz.: cigarečių dūmų arba purškiklių.

 

„Honeywell Analytics“ CO signalizacija „SF450EN“ yra viena iš tų retų įrenginių rinkoje, kurie oficialiai patvirtinti kaip atitinkantys griežčiausius EN 50291:2001 standartus. Parduodama už 199LT, ši aukštos kokybės signalizacija – įperkamas įrenginys, užtikrintai veiksiantis šešerius metus. Šiame įrenginyje jo naudojimo laikotarpiu nereikia keisti baterijų, jutiklių ir dalių, o tai reiškia, kad jūsų ir jūsų šeimos narių apsauga kainuos tik 0.75 cnt. per diena – štai kiek mažai kainuoja jūsų šeimos apsauga nuo tokio didelio pavojaus.

 

„Honeywell Analytics“ Buitinės įrangos (EMEAI) padalinio vadovas Timas Džekas (Tim Jack) paaiškina, kodėl taip svarbu pasirinkti tinkamo tipo įrenginį. „CO signalizacijos kaina yra labai svarbus rinkos rodiklis renkantis tinkamą įrenginį, tačiau daugelis modelių rinkoje netinkami pagal paskirtį arba nepajėgūs tinkamai atlikti darbo ir apsaugoti jūsų. Štai kodėl svarbu pasirinkti tokią signalizaciją kaip „SF450EN“, kuri yra oficialiai patvirtinta pagal EN 50291:2001 – CO signalizacijų Europos standartą, nes tai užtikrina signalizacijos funkcionalumą ir pajėgumą aptikti CO.

 

„Kaip vienos iš lyderiaujančių rinkoje CO signalizacijų gamintojai mes esame motyvuoti ne tik komercine prasme, tačiau daugiau moraline, todėl dirbame su grupėmis ir organizacijomis Europoje siekdami informuoti apie CO nuodingumą ir pabrėždami svarbą naudoti tinkamo tipo signalizaciją. Tikimės, kad šis įsipareigojimas padės išgelbėti žymiai daugiau gyvybių ir apsaugos nuo tragiškų bei beprasmių mirčių.”

 

Užtikrinkite, kad jūs ir jūsų šeima būtų apsaugota įranga kaip „SF450EN“, nes tai vienintelis būdas apsaugoti JŪSŲ šeimą nuo CO keliamos grėsmės.